Montujeme domy, střechy, dodáváme sucho a pohodu

Dřevostavby na klíč v Olomouci i v okolí

Dřevostavby jsou nejen u nás stále populárnější a žádanější k trvalému bydlení. Život v domě ze dřeva je nejen v souladu s přírodou, ale splňuje i náročné požadavky na komfortní, příjemné a útulné bydlení. Bydlení v domě ze dřeva skýtá nekonečné množství architektonických řešení, jež se přizpůsobují osobnosti a přání majitele. Žívot v dřevěném domě je komfortní, příjemný, osobitý, je to prezentace nadčasového životního stylu, vkusu a návratu k přírodě, k lidské přirozenosti.

Naše dřevostavby mají osobitá a moderní konstrukční řešení, všechny části stavby jsou vyhotoveny z kvalitního dřeva, pocházejícího např. z Kanady, Finska nebo pobřeží Pacifiku. Kvalita, originálnost, komfort, energetická nenáročnost a pohodlí jsou našimi prioritami, všechny tyto atributy se snažíme co nejvíce přizpůsobit přání zákazníka. Naše dlouhodobé zkušenosti v oblasti výstavby domů ze dřeva poskytují budoucím majitelům objektů jistotu v lety prověřených zkušenostech a velkém množství úspěšně realizovaných projektů. Spokojený zákazník je naší vizitkou, je pro nás zadostiučiněním z dobře odvedené práce.

Dřevostavby na klíč, montované domy ze dřeva

Realizujeme jak typové dřevostavby na základě výběru z katalogu, tak i individuální stavby na základě osobního přání klienta. Součástí našeho servisu je i komplexní zpracování projektu dřevostavby nebo montovaných staveb. Řešení přizpůsobujeme individuálním požadavkům klienta, podmínkám stavební parcely a investičním nákladům zadavatele.

Energeticky nenáročné bydlení

Volba dřevostavby je ideální pro klienty náročné na energetickou úspornost. Tepelné vlastnosti dřevostavby se liší od klasických zděných domů zejména v oblasti vodivosti tepla. Dřevo má oproti cihle nebo betonu mnohonásobně nižší tepelnou vodivost, interiér dřevostavby se dá tedy velmi rychle ohřát. Dřevo akumuluje teplo pomalu a po ukončení výhřevu opět teplo odevzdává do interiéru. Rozložení tepla v dřevostavbě a vyšší teploty povrchu stěn umožňují výhřev na celkově nižší teplotu a zásadně tak snižují náklady na spotřebu energií.

Ideální mikroklima v dřevostavbě

Dům z masivního dřeva má skvělé biologické vlastnosti, díky nimž zabraňuje množení bakterií, virů, plísní a jiných mikroorganismů a taktéž je odolné proti napadání škůdci. Dřevěné stěny regulují vlhkost vzduchu v interieru její absorbcí nebo naopak propouštěním v návaznosti na vněšjí podmínky. V dřevostavbě je v zimě teplo a v létě naopak příjemně, dřevo díky svým jedinečným vlastnostem udržuje v prostorách příjemné mikroklima.

Rychlá realizace - výsada dřevostavby

Další předností staveb ze dřeva je rychlá realizace. Skutečnost, že dům ze dřeva nepotřebuje tak hluboké základy jako domy z těžkých stavebních hmot, zjednodušuje a urychluje jeho montáž. Další předností je skutečnost, že domy ze dřeva je, vzhledem k vlastnostem používaného materiálu, možné stavět v průběhu celého roku. Dřevostavba je velmi odolná vůči případným otřesům půdy a je konstruována způsobem, který zabraňuje její případné narušení nebo zřícení.

Barvy dotvářejí naši osobnost

Přirozená krása a dynamika dřeva je sama o sobě energizující. Nicméně našim zákazníkům chceme nabídnout co nejširší paletu možností, co se týče celkového vzhledu jejich domova. Dřevo velmi příznivě přijímá nátěrové hmoty, interiér lze tedy barevně přizpůsobit požadavkům majitele a dokreslit tak celistvý ráz vnitřních prostor k jeho spokojenosti. Vzhledem k udržení vynikajících biologických vlastností dřeva je samozřejmostí použití ekologických nátěrových materiálů.

Dřevostavby na klíč, půdní vestavby, šikmé a ploché střechy
Dřevostavby na klíč, půdní vestavby, šikmé a ploché střechy
Dřevostavby na klíč, půdní vestavby, šikmé a ploché střechy
Dřevostavby na klíč, půdní vestavby, šikmé a ploché střechy
Copyright © 2009-2020 ROOFS.CZ GROUP, a.s. | Webdesign © 2010 Zdeněk Nováček
ROOFS.CZ GROUP a.s. Dolní novosadská 429/85 779 00 Olomouc tel: +420 606 732 733, +420 606 736 651 www.rcg.cz | info@rcg.cz