O nás
ROOFS.CZ GROUP a.s.

O nás

Žijeme dřevostavbami. Neustále je zlepšujeme. Neustále zlepšujeme i sebe. Vše směřujeme k jedinému cíli: abyste dřevostavby milovali stejně, jako je milujeme my. A taky, aby jste si pro výstavbu Vaší vysněné dřevostavby vybrali právě nás…

Co pro to děláme?

Stále se vzděláváme. Víme, že nic není nedoktnutelné a máme moc to změnit. Nic na světě není 100%, proto se dokážeme poučit z vlastních chyb…

Co od nás můžete čekat?

Profesionální přístup. Ale zapomeňte na to, že jste pro nás pouze řádek v seznamu staveb. Jsme rodinná firma, proto každý dům stavíme tak, jako bychom ho stavěli pro jednoho z nás.

Co bude výsledkem naší spolupráce?

Výborný pocit z dobře odvedené práce. V průběhu stavby s Vámi tvoříme jeden tým, který má pouze jeden cíl a to skvěle provedenou dřevostavbu. Žádný jiný výsledek nepřipadá v úvahu. Záleží ale na Vás, zda s námi tento tým chcete vytvořit.

Záleží jenom na Vás, my jsme připraveni!

Chcete pořádně postavený dům, nebo průměrnou ztloukaninu?

Realizujeme hlavně individuální stavby na základě osobního přání klienta, ale i typové dřevostavby na základě výběru z katalogu. Součástí našeho servisu je i komplexní zpracování jak projektové dokumentace včetně vyřízení Stavebního povolení, tak i výrobní dokumentace v softwaru Sema. Řešení přizpůsobujeme individuálním požadavkům klienta, podmínkám stavební parcely a investičním nákladům zadavatele. Průměrná délka realizace dřevostavby z rámové konstrukce je 8 měsíců!

Stavíme domy s dvakrát delší životností

Jak to děláme?

Kvalitní provedení a kvalitní materiál zajistí dvakrát delší životnost Vaší dřevostavby.

Skladba stěn

Difúzně otevřená skladba stěn

Dřevovláknitá izolace s objemovou hmotností 60 kg/m3 zajistí kvalitní zateplení stěn a stropů po dlouhou dobu.

Konstrukce

Masivní konstrukce stěn z KVH profilů 60x160mm

Kvalitní KVH profily spolu s prolepenými rybinovými spoji vytváří stabilní konstrukci dřevostavby.

Spoje

Unikátní švýcarská technologie výroby

Nosné prvky dřevěné konstrukce jsou osazeny frézovaným rybinových spojem, tzv. čep a dlab, fixovaným pevnostním PUR lepidlem. Výsledkem je precizní, mechanicky velmi odolné spojení celé konstrukce, které zaručuje dvakrát delší životnost dřevostavby.

Založení

Založení dřevostavby na základové desce nebo na zemních vrutech

Dřevostavby zakládáme dle požadavku zákazníka buď na základové desce nebo na vysoce kvalitních zemních vrutech Bayos, v počtu a délce určených statikem.